• pic14b
  • pic2
  • pic4
  • pic11

Soczewki kontaktowe

Soczewki dostosowane do różnych potrzeb

W naszym salonie optycznym we Wrocławiu soczewkami kontaktowymi pierwszego wyboru jest marka CooperVision. Ich ostatnim osiągnięciem w dziedzinie kontaktologii jest soczewka silikonowo-hydrożelowa, w której silikon (odpowiedzialny za tlenoprzepuszczalność) ułożony jest w mikrowłókna przechodzące przez grubość soczewki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można było ograniczyć zawartość silikonu (jego obecność usztywnia soczewkę), jednocześnie zapewniając wysoką tlenoprzepuszczalność soczewki (soczewki mogą być zakładane również na noc do spania). 

To właśnie z tego rodzaju materiału produkowane są soczewki jednej mocy oraz soczewki wieloogniskowe (multifokalne), które są przeznaczone dla osób potrzebujących różnej mocy do dali i bliży (50+). 

CopperVision produkuje także soczewki zindywidualizowane (wysokie moce, wysokie cylindry) dla osób, które nie znajdują rozwiązania wśród soczewek kontaktowych produkowanych magazynowo. 

Każdy klient jest inny, dlatego poszukując najlepszych dla Państwa rozwiązań współpracujemy również z innymi firmami, takimi jak: Bausch&Lomb, Zeiss, czy Johnson&Johnson.

 U nas kupisz następujące szkła kontaktowe: 
- CooperVison – UltraflexPremier/toric, UltraflexComfort1day, Biofinity, Proclear i inne;
- Johnson&Johnson – Acuvue Oasys/for Astigmatism, TrueEye, Moist/for Astigmatism;
- Bausch&Lomb – PureVision2HD/TORIC, Soflens59;
- Zeiss – Contact, 1-day.